VALTRA série A

valtra-a-series-white-studio-3x4left-800

VALTRA SERIE A JE ODPOVEĎ NA VÁŠE POŽIADAVOKY

Valtra Séria A zdieľa mnoho funkcií svojich veľkých bratov, sérií N a T, ale vo veľmi kompaktnej podobe. Je zábavné riadiť, ľahký a svižný, ale dáva silu na zem a ponúka dostatok energie pre vaše moderné náradie.

 


 


VEĽKÁ IDEA V KOMPAKTNOM BALENÍ

Pre sériu A4 sú k dispozícii dva vysoko efektívne prevody:

  • Pre všetky modely je k dispozícii  prevodovka ktorá má 12 prevodov vpred a 12 vzad
  • Modely A104 a A114 HiTech4 ponúkajú PowerShift prevodovku s 16 prevodmi dopredu a dozadu

V modeloch HiTech 4 ponúka kombinácia štvorstupňového násobiča a robotizovaných skupinových prevodov ľahko použiteľné riešenie pre všetky pracovné úlohy. Násobiče rýchlosti je možné ovládať automaticky alebo ručne.

Interiér kabíny série valtra z radu pohodlných kabín

NAVRHNUTÝ PRE POHODLIE

Špičková ergonómia a nízka hlučnosť len 75 dB zaručujú, že vám séria A zaistí pohodlie vo všetkých situáciách. Kompaktná, ale priestranná kabína je navrhnutá tak, aby poskytla viac miesta tam, kde je to potrebné. Konštrukcia kabíny je vpredu úzka, aby vám pomohla navigovať v úzkych uličkách, ako sú hospodárske budovy alebo husté lesy. Pre väčšie pohodlie sú modely HiTech 4 k dispozícii s voliteľným zavesením kabíny.

Valtra séria interiéru kabíny traktora dobrá viditeľnosť

DOKONALÝ VÝHĽAD

Kabína so šiestimi stĺpikmi je navrhnutá tak, aby umožňovala vynikajúcu viditeľnosť počas celého dňa – deň čo deň.

  • Unikátny dizajn umiestnenia A stĺpika zlepšuje výhľad dopredu
  • Zakrivené čelné sklo a strešné okno poskytujú vynikajúci výhľad na operácie čelného nakladača.
  • Sklonená kapota ponúka najlepšiu viditeľnosť dopredu na náradie.
  • Výkonné pracovné svetlá umiestnené po kabíne zabezpečujú dokonalé osvetlenie okolia traktora.
  • Veľké zadné okno a krátka strecha zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť do zadu, najmä s otočným sedadlom 180 ° pre špeciálne úlohy, ako je lesníctvo.

valtra sériový traktor na poli s balíkmi sena

PRAKTICKÝ

Kabína v tvare klinu pomáha pri manévrovaní v úzkych dvoroch a vedie preč vodu, sneh alebo vetvy stromov. Aby sa uľahčilo multitasking, séria A je k dispozícii so slávnym Valtra Powerhuttle s ľahko použiteľnou parkovacou pozíciou. Volant sa nastavuje pomocou pedálu a umožňuje ľahký prístup k sedadlu vodiča.

valtra sériový traktor na poli v blate

VYTRVAlÝ

Konštrukcia rámu kabíny je založená na zakrivených profiloch a hlbokotiahnutých častiach podobných automobilu. To sa premení na tuhšiu štruktúru bez vibrácií a nadmerného hluku. Špičková kvalita vyhotovenia tiež zaisťuje tesnosť dverí a okien a zároveň poskytuje pevný základ pre vysoko kvalitné  kovanie.

valtra sériový biely traktor v štúdiu

VYZÝVAVÝ DIZAJN

Predná naklonená strecha dáva traktoru silný, agresívny vzhľad, čo jasne znamená silu. Kabína série A ponúka vo svojej triede najužitočnejší priestor pre vodiča. Kvalitné materiály a dizajn sú zrejmé z každého detailu, od precízne navrhnutej novej konštrukcie rámu až po moderný prístrojový panel s analógovými aj digitálnymi displejmi.


NÁJDITE SI SVOJ DOKONALÝ TRAKTOR

 

 

 

Všetky tri podvozky sú vybavené prevodovkou 12 + 12R so šiestimi rýchlosťami v každom z dvoch rozsahov rýchlosti a voliteľnou lištou. Podvozok M je k dispozícii aj s prevodovkou HiTech 4 so štyrmi radmi a štyrmi rýchlostnými stupňami a voliteľnou lištou.


Výkonový motor Valtra AGCO

Prevodovka Valtra


VÁŠ PRACOVNÝ STROJ

valtra sériový traktor s predným nakladačom na zdvíhanie balíkov sena

ČELNÝ NAKLADAČ NAMONTOVANÝ Z VÝROBY

Traktory Valtra sa dodávajú s čelnými nakladačmi namontovanými vo výrobe, ktoré sú na montážnej linke bezproblémovo integrované do podvozku. To zaisťuje kvalitu montáže a ergonomicky navrhnuté ovládacie prvky. Pretože čelný nakladač je integrovanou súčasťou konštrukcie traktora, nemá žiadny vplyv na polomer otáčania traktora. Priestranná kabína série A je navrhnutá tak, aby poskytovala vynikajúcu viditeľnosť počas práce s čelným nakladačom. Voliteľné strešné okno  ešte viac zvyšuje viditeľnosť. z kabíny

Bezpečné môžme povedať, že ako traktor s čelným nakladačom je séria A najlepšia na trhu. Preto neprekvapuje, že viac ako polovica traktorov Valtra A bola objednaná s čelným nakladačom namontovaným vo výrobe.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE