VALTRA Séria N

fm

 

 

Model Maximálny výkon (ISO 1439 6) Výbava
HP Kw NM Active Versu Direct HiTech
N104 115 85 510 x
N114e 125 92 540 x
N124 135 99 580 x
N134 145 107 620 x x x x
N154e 165 121 660 x x x x
n174 201 148 800 x x x x

 

AIRES VZDUCHOM ODPRUŽENÁ PREDNÁ NÁPRAVA

Sme hrdí na to, že sme v roku 2019 mohli predstaviť novú prednú nápravu v sérii Valtra N. Vzduchom odpružená predná náprava ponúka rýchlejšiu reakciu a lepšiu úroveň tlmenia nárazov, najmä pri rýchlych pohyboch nápravy. To zvyšuje pohodlie a trakciu vodiča v porovnaní s predchádzajúcimi hydro-pneumatickými riešeniami. Odpruženie AIRES je vybavené samostatným samonivelačným pneumatickým odpružením. Systém odpruženia využíva stlačený vzduch, ktorý určite pracuje aj pri nízkych teplotách.

séria valtra n4 pri lesníckych prácach

UNIVERZÁLNOSŤ

Vo vašej krajine nie sú rovnaké dva dni. Preto staviame každý traktor série N, aby vynikal vo všetkých možných úlohách, od zmiešaného poľnohospodárstva až po komunálnu prácu a chov mlieka a mliečnych výrobkov až po uzatváranie zmlúv. Špecifikujte odolnú spodnú ochranu pre lesníctvo a ďalšie náročné úlohy.

 dva traktory série Valtra n4 pracujúce s predným nakladačom

PRACOVNÝ KÔŇ PRE ZMIEŠANÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO

Nová séria N je najvýkonnejším štvorvalcovým traktorom v priemysle s posilnením výkonu, ktorý poskytuje krútiaci moment až 201 koní a krútiaci moment 800 Nm. Vďaka hydraulike do 200 l / min máte dostatok energie pre vaše náradie, až do zdvihu 78 kN vzadu a zdvihu 890 mm. Vďaka optimálnej základni kolies a perfektnému rozloženiu hmotnosti 40% až 60% získate dobrú priľnavosť na zemi a dobrú rovnováhu pri práci s čelným nakladačom. Priamo z výroby môžete zvoliť aj možnosti automatického riadenia (až do presnosti cm).

séria valtra n4 na blatistom orbe s dvojitými kolesami

SKVELÉ V TRÁVNYCH PORASTOCH

Tento traktor má pôsobivú pohyblivosť v úzkych rohoch, s polomerom otáčania iba 4,5 m – dokonca aj s čelným nakladačom a predným závesom. Vďaka nastaviteľnému QuickSteer od spoločnosti Valtra môžete ešte viac zvýšiť pohyblivosť. Existuje veľa možností, ako napríklad integrovaný čelný nakladač s hydraulickým asistentom, kabína Skyview pre vynikajúcu viditeľnosť, ťažké nápravy, až 7 ventilov vzadu a 4 ventily vpredu, rôzne rýchlosti od 40 km / h do takmer 60 km / h a prívesné zariadenia, ktoré fungujú ako presné hodinky. Predný vývodový hriadeľ a zadný 3-rýchlostný vývodový hriadeľ s možnosťou pozemnej rýchlosti poskytujú bezkonkurenčný výkon pre vaše náradie.

ZMLUVNÉ, MULTITASKING A ĎALŠIE

Valtra N Series môžete prispôsobiť presne vašim požiadavkám, či už ide o zmluvné, lesnícke alebo komunálne práce. Prevodovka Valtra Direct CVT je najlepšia v multitaskingu a cestnej doprave a poskytuje presnosť pri práci s čelným nakladačom. Kabína Valtra a zavesenie prednej nápravy vám ponúkajú viac pohodlia ako ktorákoľvek iná značka. Pre náročné podmienky a náročné úlohy, ako je lesníctvo, môžete svoj pracovný stroj vybaviť oceľovou nádržou s objemom 165 litrov, ochranou dna a spodnou ochrannou doskou – štandardne je k dispozícii 55 cm svetlá výška. Jedinečná spätná jazda od spoločnosti Valtra zefektívni a zlacní vaše pracovné dni.

dievča v kabíne série valtra n4

EKONOMICKÉ UZATVÁRANIE ZMLÚV

Bez ohľadu na to, akú prácu vykonávate, v ekologickom režime (v modeloch N114e a N154e) môžete znížiť svoju spotrebu paliva o ďalších 10%.


KOMPAKTNÝ Z VONKA, ŠPECIÁLNY Z VNÚTRA

 


TECHNOLÓGIA V POZADÍ. JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE VPREDU.

Nejde o technológiu. Ide o čo najľahšiu a najúčinnejšiu prácu. Automatické funkcie sú na dosah ruky, keď ich potrebujete – stlačte tlačidlo ECO, zapojte automatiku U-Pilot alebo prevodovku, aby sa traktor sám ovládal. S Valtra Guide získate presnosť cm / dm. Terminál SmartTouch a Valtra Connect sú k dispozícii vo výrobe a pripravené na použitie po príchode traktora na vašu farmu, na ktoré sa vzťahuje rovnaká služba a záruka.


NEPORAZITEĽNÝ ROZSAH VÝBERU

Valtra n4 séria hitech versus priame porovnanie

HITECH

5PS,  čerpadlo 73/90 litrov

Mechanické hydraulické ovládače

Modely HiTech N104 – N124 sú k dispozícii aj s možnosťou spojky s turbínou, čo poskytuje extra pohodlie a presnosť pri práci s čelným nakladačom a komunálnou technikou.

ACTIVE

5PS, s Load Sensing hydraulikou

Mechanické hydraulické ovládače

Nový Joystick ovládania riadenia

Valtra Active je revolučná technológia PowerShift, s Load Sensing  až do 200 l / min, hydraulickým asistentom a samostatným hydraulickým a prevodovým olejom. V modeloch HiTech a Active je riadenie prevodovky robotizované, takže neexistujú žiadne mechanické radiace páky. Tieto traktory môžu byť vybavené ľahko ovládateľnými základnými ovládacími prvkami alebo multifunkčnou lakťovou opierkou, ktorá vám umožňuje jazdiť pri všetkých rýchlostiach pomocou malej radiacej páčky a tempomatu.

Versu

5PS,

s Load Sensing hydraulikou

Elektrické hydraulické ovládače

Lakťová opierka Valtra SmartTouch s displejom

Ľahké nastavenie prevodovky a hydrauliky

Valtra Versu je kráľom prevodoviek PowerShift novej generácie s elektronickým hydraulickým ovládaním, hydraulickým asistentom, výkonom 115, 160 alebo 200 litrov za minútu a samostatným hydraulickým a prevodovým olejom. Funguje s riadiacou pákou v automatickom alebo manuálnom režime. Výberom prevodovky Versu získate v jednom balíku jednoduchosť PowerShiftu a flexibilitu CVT.

Direct CVT

CVT s Load Sensing hydraulikou

Elektrické hydraulické ovládače

Lakťová opierka Valtra SmartTouch s displejom

Je to vlajková loď radu. Ovládacia páčka vám umožňuje nastaviť zrýchlenie a spomalenie pravou rukou. Ponúkame univerzálne nastavenia riadenia rýchlosti, vrátane manuálneho ovládania prevodovky pre použitie pri niektorých špeciálnych druhoch plodín.


PRIPOJTE SA K REVOLÚCII PRÁVOMOCI

Valtra Powershift je najhladší prevod na štyroch kolesách. Zložte nohu zo spojky a máte automatickú kontrolu – s Valtra môžete riadiť traktor s pohonom ako CVT. V automatických režimoch radíte automaticky podľa vašich požiadaviek na zrýchlenie a krútiaci moment – a vždy získate najlepšiu úsporu paliva. Päťstupňová prevodovka Powershift má štyri rozsahy a je k dispozícii v HiTech, Active a Versu. S dvoma voliteľnými rozsahmi plazivej lišty máte 30 rýchlostí v oboch smeroch.

NOVÁ RADIACA PÁKA S MANUÁLNYM A AUTOMATICKÝM REŽIMOM UMOŽŇUJE PRESNÉ A JEDNODUCHÉ RADENIE.

Tieto modely sú vybavené aj funkciou Hill-hold, takže pomocou pedálu akcelerátora môžete dosiahnuť plynulý štart aj pri stúpaní. Modely Versu majú revolučný patentovaný hydraulický asistent, ktorý vám automaticky poskytne viac hydraulického výkonu, či už stojaceho alebo pri jazde, bez vplyvu na rýchlosť jazdy. Žiadny iný posun sily to nedokáže! – K dispozícii aj v prevedení Active a Hitech, ak sú namontované elektrické predné ventily.

séria valtra n4, t4, s4 s smarttouch na poli

NOVÝ VALTRA SMARTTOUCH ARMREST

Ovládajte svoj traktor série N jedinečnou lakťovou opierkou Valtra SmartTouch. Prináša všetky funkcie traktora na ľahký dosah a umožňuje úplné prispôsobenie funkčných tlačidiel a užívateľských profilov, vďaka čomu je séria N dokonale prispôsobená vašim individuálnym potrebám.

SMART FARMING BUILT IN

Valtra ponúka sadu inteligentných poľnohospodárskych technológií, ktoré spolupracujú bez problémov – Valtra Guide, ISOBUS, sekcia Control, variabilná regulácia rýchlosti a TaskDoc – ktoré prevádzkujete z terminálu SmartTouch. Automatickým vedením vášho traktora a náradia zlepšujú vašu presnosť a presnosť, skracujú pracovný čas a zabezpečujú lepšie výnosy a lepšiu návratnosť svojej investície.